Christina Aguilera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Christina Aguilera

Фен форумче на Криси :)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Кристина Агилера е бременна

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
miss_aguilera
Ново фенче
Ново фенче
miss_aguilera


Брой мнения : 8
Age : 28
Град/Село : На морето
Registration date : 22.07.2007

Кристина Агилера е бременна Empty
ПисанеЗаглавие: Кристина Агилера е бременна   Кристина Агилера е бременна Icon_minitimeНед Юли 22, 2007 5:33 pm

Звездните бебета ще се увеличат с още едно – това на Кристина Агилера и съпругът й Джордан Братман.

Изпълнителката на покъртителната песен „Hurt“ е бременна в третия месец. Досега новината беше пазена в тайна, защото се смята, че първите 12 седмици от бременността са най-рискови и всичко трябва да се пази в тайна.

Сега вече Кристина и Джордан могат да разкажат на всеослушание добрата новина..


Певицата е научила прекрасната новина само няколко дни преди рождения ден на съпруга си, който е споделил с приятели, че това е най-хубавият подарък, който някога е получавaл.


„Кристина винаги е искала да има деца. Няма никакво съмнение, че тя ще стане прекрасна майка“, разказва неин приятел.


В началото на месеца Кристина и Джордан са били видени да излизат от известна нюйоркска клиника, известна с най-добрата апаратура за проследяване на бременността.


„Искам да направя още един албум и тогава да се отдам на гледането на много, много деца“, споделя самата певица пред американско списание.


Джордан и Кристина се ожениха през 2005 година и не спряха да разказват на всички колко са щастливи и как тайната на брака им се крие в разнообразяването на сексуалния живот.
Върнете се в началото Go down
http://www.nicemusic.chocoforum.net
blackberry
Ново фенче
Ново фенче
blackberry


Брой мнения : 9
Registration date : 08.10.2007

Кристина Агилера е бременна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера е бременна   Кристина Агилера е бременна Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 11:30 pm

Първо, здравейте на всички !!!! Аз съм нова и се радвам, че намерих този форум, защото съм фенка на Кристина!! Поздравления за форумчето, са радост ще поствам мненийца тук Smile

А относно бременността й - СУПЕР!! Аз резбрах миналата седмица и много се зарадвах!!! Дано всичко мине добре и се роди едно сладурско бебче I love you
Върнете се в началото Go down
•X-Tina•
Администратор
Администратор
•X-Tina•


Брой мнения : 70
Age : 29
Registration date : 04.03.2007

Кристина Агилера е бременна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера е бременна   Кристина Агилера е бременна Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 4:55 pm

Кристина Агилера вчера роди момченце! Да и е живо и здраво! ;]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кристина Агилера е бременна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера е бременна   Кристина Агилера е бременна Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кристина Агилера е бременна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Christina Aguilera :: Кристина Агилера :: Новини...-
Идете на: